Hustle Award 2015 – 2016 Basketball Winners

Share This

 

Date

Name

School

Opponent

3/17/2016 Ethan O’Connor LCC Roger Bacon
3/12/2016 Ricco Stafford Lima Senior McKinley
3/12/2016 Kordell Stover Ottawa-Glandorf Bay
3/12/2016 Jamison Bradley LCC Ottawa Hills
3/11/2016 Derek Youtsey Lincolnview St. Peter’s
3/10/2016 Jordan Verhoff Ottawa-Glandrof Lexington
3/09/2016 Ricco Stafford Lima Senior Lorain
3/09/2016 Anthony Masterlasco Liberty-Benton Ottawa Hills
3/09/2016 Dantez Walton LCC Milan Walton
3/08/2016 Drew Siferd McComb St. Peter
3/08/2016 Chandler Adams Lincolnview Fayette
3/05/2016 Marquavious Wilson Lima Senior St. Johns
3/05/2016 Thomas Williams LCC Spencerville
3/05/2016 Jordan Verhoff Ottawa-Glandorf Defiance
3/04/2016 Austin Leeth Lincolnview Crestview
3/03/2016 Dantez Walton LCC Bluffton
3/03/2016 Bailey Croft Spencerville Wayne Trace
3/02/2016 Michael Menendez Defiance Elida
3/01/2016 Connor Lautzenhauser  Crestview Leipsic
3/01/2016 Hayden Ludwig Lincolnview Miller City
3/01/2016 Mitchel Stammen St. Henry Minster
3/01/2016 Jakoby Lane-Harvey Perry Ft. Recovery
2/27/2016 Bailey Croft Spencerville Marion Local
2/27/2016 Alex Vest Wayne Trace Delphos Jefferson
2/26/2016 Baylen Stinson Elida Shawnee
2/26/2016 Joel Siefker Bluffton Coldwater
2/23/2016 Tim Kreeger Delphos St. Johns Kalida
2/24/2016 Nate Schroer Wapakoneta Celina
2/20/2016 Thomas Williams Defiance LCC
2/19/2016 Josh Dixon LCC Spencerville
2/19/2016 Brandon Schoen Ft. Recovery Marion Local
2/13/2016 Eli Hall Grandview Heights Wayne Trace
2/13/2016 Baylen Stinson Elida Delphos Jefferson
2/12/2016 Logan Speyer Arlington McComb
2/12/2016 Hayden Ludwig Lincolnview Ada
2/6/2016 Cody Mefferd Crestview Wayne Trace
2/5/2016 Connor Lautzenhauser Crestview Spencerville
2/5/2016 Josh Dixon LCC Lincolnview
1/30/2016 Spencer Miller Allen East Ft. Jennings
1/29/2016 Hayden Ludwig Lincolnview Delphos Jefferson
1/29/2016 Daniel Unruh Elida Shawnee
1/26/2016 Demontay Liles Lima Senior LCC
1/23/2016 Nick Weihrauch Ottawa Glandorf Columbus Grove
1/23/2016 Damien Corso Spencerville Delphos Jefferson
1/22/2016 Braden Frederick Defiance Ottawa Glandorf
1/22/2016 Reuben Flower Lima Senior Toledo St Johns
1/16/2016 Grant Unverferth Kalida Columbus Grove
1/16/2016 Jarius Ward Lima Senior Ottawa Glandorff
1/15/2016 Josh Dixon LCC Crestview
1/15/2016 Deion New Bremen Minster
1/9/2016 Chase Miller Findlay Ottawa Glandorf
1/9/2016 Gabe Stechschulte Columbus Grove Leipsic
1/8/2016 Nathan Craft Liberty Benton Van Buren
1/8/2016 Shay Smiddy Defiance Bath
1/3/2016 Dantez Walton LCC Delphos St Johns
12/29/2015 Christian Berry Lima Senior Dunbar
12/29/2015  Mitchel Stammen St Henry Coldwater
12/29/2015  Drew Hovest Kalida Spencerville
12/19/2015  Tre Cobbs LCC Wapakoneta
12/19/2015 Xavier Simpson Lima Senior Dunbar
12/18/2015 Anthony Masterlasco Liberty Benton Cory Rawson
12/1/2015 Marquavious Wilson Lima Senior Hazelwood
12/12/2015 Kain Luthman Anna New Knoxville
12/12/2015 Nick Taflinger LCC Ottawa Glandorf
12/11/2015 Matt Schroeder Leipsic Arlington
12/11/2015 Josh Press Elida Celina
11/28/2015 Dantez Walton LCC Shawnee
11/28/2015 Andrew Renner Bath Elida
11/27/2015 Tre Cobbs LCC Elida
11/27/2015 Jaden O’Niel Shawnee Bath